Tradycją stało się już, że podczas tegorocznych gal King of Kings widzimy mocną reprezentację warszawskiego klubu Garuda MT Gym. Nie inaczej będzie tym razem. 12 grudnia na gali KoK Classic 4 na Litwie dojdzie do pojedynku o pas tymczasowy do 65 kg z udziałem Łukasza Łęczyckiego. Poza nim do ringu wejdzie kilku innych podopiecznych Dmitrija Kartela.

INFORMACJE O GALI KOK CLASSIC 4

O walce o tymczasowy tytuł do 65 kg już informowaliśmy. W walce wieczoru dojdzie do rewanżu między Łukaszem Łęczyckim a Matasem Pultarazinskasem. Ma ona odbyć się na dystansie 5×3 min w dziesięciouncjowych rękawicach. W co-main Daniel Szott podejmie ostatniego pretendenta do tytułu kategorii 71 kg Mindaugasa Narauskasa. Litwin obecnie klasyfikowany jest na drugim miejscu w rankingu KoK. Szott w dobrym stylu zameldował się w organizacji, remisując z mocno promowanym na Litwie Dovydasem Rimkusem. Potem w Kownie przegrał z Lukasem Baneviciusem.

Denis Makowski po walce na Genesis kontynuuje rywalizację na same ręce i tym razem w pojedynku bokserskim zawalczy z Ovidijusem Jurginasem. Podopieczny Sauliusa Seskeviciusa jest kickbokserem z walkami MMA na koncie. Limit tego starcia wynosić będzie 81 kg.

Oleg Mosznin tym razem nie stoczy trzeciej walki z Dovydasem Levickisem. Zamiast tego amatorski mistrz Białorusi w K-1 rules stawi czoła byłemu gimnastykowi, łączącemu starty kickbokserskie z MMA Samuelisowi Sorochovasowi. Litwin w listopadzie wystąpił na EFM 4 w Szczecinie i przegrał z Ahmedem Katajewem przez poddanie.

Pojawi się również trenujący na co dzień w Koninie Filip Rządek. Polak zmierzy się z fajterem MMA Aurimasem Krukauskasem. Weteran polskiego MT na wrześniowym KoK Classic 3 w Wilnie przegrał z Dovydasem Rimkusem.

Z innych ogłoszonych starć interesująco zapowiada się powrót „Chuliganasa” Danasa Antanaviciusa z bratem Samuelisa Sorochovasa, Benasem. Reinis Porozovs po pojedynkach bokserskich wraca do kickboxingu, gdzie podejmie Pauliusa Mitkusa. Poza tym znowu w ringu zameldują się również m.in. Vitas Karosas oraz Armin Riedl.

Pojedynki w kickboxingu (poza walką wieczoru) i boksie odbędą się na dystansie 3×2 min, a w MMA 2×4 min.

Gala KoK Classic 4 12 grudnia na żywo w Fightboksie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here