Podczas przerwy w organizacji gal spowodowanej pandemią, ONE Championship ogłosiło pierwsze wewnętrzne rankingi w części kategorii.

Rankingi obejmują limity od wagi słomkowej do lekkiej (czyli od 125 do 170 funtów) u mężczyzn i atomową kobiet (do 115 funtów). Hierarchia w cięższych wagach zostanie zaprezentowana w późniejszym czasie. Nad jej układaniem czuwa “niezależny” panel dziennikarzy i byłych zawodników (uwaga – Tate i Franklin są pracownikami ONE):

W każdej kategorii znajdziemy mistrza i pięciu najwyżej sklasyfikowanych zawodników. W kickboxingu i MT prezentują się one następująco:

WAGA SŁOMKOWA (do 125 funtów)
kickboxing:
mistrz: Sam-A Gaiyanghadao
#1 Astemir Borsov
#2 “Golden Boy” Wang Junguang
#3 Rocky Ogden
#4 Josh “Timebomb” Tonna
#5 Daren Rolland

muay thai:
mistrz: Sam-A Gaiyanghadao
#1 Josh “Timebomb” Tonna
#2 Rocky Ogden
#3 Daren Rolland
#4 Andy Howson
#5 Rui Botelho

WAGA MUSZA (do 135 funtów)
kickboxing:
mistrz: Ilias “Tweety” Ennahachi
#1 Rodtang “The Iron Man” Jitmuangnon
#2 “The Kicking Machine” Superlek Kiatmoo9
#3 Walter Gonçalves
#4 Panpayak “The Angel Warrior” Jitmuangnon
#5 Elias “The Sniper” Mahmoudi

muay thai:
mistrz: Rodtang “The Iron Man” Jitmuangnon
#1 Panpayak “The Angel Warrior” Jitmuangnon
#2 “The Kicking Machine” Superlek Kiatmoo9
#3 Jonathan “The General” Haggerty
#4 Elias “The Sniper” Mahmoudi
#5 Petchdam “The Baby Shark” Petchyindee Academy

WAGA KOGUCIA (do 145 funtów)
kickboxing:
mistrz: Alaverdi “Babyface Killer” Ramazanov
#1 Nong-O Gaiyanghadao
#2 “The Million Dollar Baby” Sangmanee Sathian MuayThai
#3 “Muay Thai Boy” Zhang Chenglong
#4 Liam “Hitman” Harrison
#5 Rodlek PK.Saenchaimuaythaigym

muay thai:
mistrz: Nong-O Gaiyanghadao
#1 Sangmanee SathianMuayThai
#2 Bobo “The Panther” Sacko
#3 “Left Meteorite” Kulabdam Sor. Jor. Piek Uthai
#4 Alaverdi “Babyface Killer” Ramazanov
#5 “The Elbow Zombie” Muangthai P.K.Saenchaimuaythaigym

WAGA PIÓRKOWA (do 155 funtów)
kickboxing:
mistrz: wakat
#1 Giorgio “The Doctor” Petrosyan
#2 Superbon Banchamek
#3 Tayfun Ozcan
#4 Samy “AK47” Sana
#5 “The Boxing Computer” Yodsanklai IWE Fairtex

muay thai:
mistrz: Petchmorakot Petchyindee Academy
#1 Superbon Banchamek
#2 Jamal “Kherow” Yusupov
#3 Smokin’ Jo Nattawut
#4 Samy “AK47” Sana
#5 “The Boxing Computer” Yodsanklai IWE Fairtex

WAGA LEKKA (do 170 funtów)
kickboxing:
mistrz: Regian “The Immortal” Eersel
#1 Nieky “The Natural” Holzken
#2 Mustapha “Dynamite” Haida
#3 Anthony “The Assassin” Njokuani
#4 Andy “Souwer Power” Souwer
#5 Elliot “The Dragon” Compton

WAGA ATOMOWA – KOBIETY (do 115 funtów)
kickboxing:
mistrzyni: Janet Todd
#1 Stamp Fairtex
#2 Alma Juniku
#3 “Killer Bee” Chuang Kai Ting
#4 Anne “Ninja” Line Hogstad
#5 Ekaterina “Barbie” Vandaryeva

muay thai:
mistrzyni: Stamp Fairtex
#1 Janet “JT” Todd
#2 Anne “Ninja” Line Hogstad
#3 Alma Juniku
#4 Ekaterina “Barbie” Vandaryeva
#5 Rudzma Abubakar

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here