Podczas piątkowego eventu ONE Championship: No Surrender ogłoszono dwa kolejne wydarzenia singapurskiego promotora. Wygląda na to, że w kolejnych miesiącach Bangkok będzie domem ONE. Tam tez rozstrzygną się losy przyszłego pretendenta do tytułu w kategorii do 145 funtów.

Kolejne gale ONE będą miały miejsce 14 i 21 sierpnia i będą nazywały się odpowiednio „No Surrender II” i „No Surrender III”. 28 sierpnia już wcześniej zaplanowany był event „A New Breed”, a jego kontyynuacje odpowiednio 11 i 18 września.

Podczas dwóch następnych eventów odbędzie się czteroosobowy turniej do 145 funtów. Wezmą w nim udział Saemapetch, Rodlek, Sangmanee i Kulabdam. Pierwsi dwaj zmierzą się 14 sierpnia, a dwaj kolejni tydzień później. Wygrany najprawdopodobniej rzuci rękawice urzędującemu mistrzowi MT Nong-O.

Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
Nd
Kwiecień
Kwiecień
Kwiecień
Kwiecień
Kwiecień
1
2
3
4
5
6
7
  • GROMDA 5
    Cały dzień
    07/05/2021

    miejsce:

    start: 20:00

    relacja: PPV (gromda.tv)

    turniej:
    Piotr „Piecia” Samełko vs. Adam „Psycho” Lazar
    Bartłomiej „Balboa” Domalik vs. Michał „Boyka” Walczak
    Patryk „Gleba” Tołkaczewski vs. Daniel „Bochen” Bochenek
    Mariusz „Mario” Kruczek vs. Piotr „Bubu” Ćwik

    superfighty:
    Rafał „Łazar” Łazarek vs. Arman Amiryan
    Łukasz „GOAT” Parobiec vs. Karol „King Kong” Grzesiuk
    Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs. Paweł „Byku” Strzelczyk
    Mateusz „Niedźwiedź” Kopeć vs. Damian „Góral” Górski

8
  • A1 GALA 6
    Cały dzień
    08/05/2021

    miejsce: Hala SP 3 w Pleszewie

    start: 19:00

    transmisja: PPV (https://ppv24.pl/a1/)

    + walka półzawodowa: Maciej Herbich vs. Paweł Konieczny

  • Krwawy Sport 3
    09:14 -09:15
    08/05/2021

    miejsce: Hala sportowo-widowiskowa

    start: 19:00

    transmisja: PPV (krwawy-sport.pl)

    80 kg: Patryk Szopa vs. Krystian Rosa
    73 kg: Dariusz Rutkiewicz vs. Maciej Stulin
    80 kg: Paweł Wróblewski vs. Sebastian Skiermański
    95 kg: Mariusz „Ryjek” Adam vs. Konrad Podemniak
    83 kg: Adam Curyło vs. Dominik Parol
    80 kg: Przemysław Muller vs. Kamil Kozak
    100 kg: Patryk Hebel vs. Łukasz Szecówka

    turniej wagi ciężkiej:
    Kewin Wiwatowski
    Adam Wiśniewski
    Paweł Koper
    Wadim Szablewskij

9
10
11
12
13
14
15
  • RISE on Abema
    Cały dzień
    15/05/2021

    miejsce: Ota Ward General Gymnasium

    start: 8:00 (PL)

    transmisja: Abema.tv

    55 kg: Shiro Matsumoto vs. Kazuki Osaki
    49 kg: Hinata Terayama vs. AKARI – o pas
    53 kg: Koki Osaki vs. KAZANE – eliminator do turnieju Dead or Alive
    53 kg: Jin Mandokoro vs. Soma Tameda – eliminator do turnieju Dead or Alive
    65 kg: Hiroto Yamaguchi vs. Yoshimichi Matsumoto – specjalne zasady
    63 kg: Yuma Yamaguchi vs. YA-MAN – specjalne zasady
    64 kg: Hideki vs. Hayato Hatakeyama
    63 kg: Shohei Asahara vs. KENTA
    60 kg: SEIDO vs. Yuki Morishita
    57,5 kg: Keisuke Monguchi vs. Ryoga Hirano
    57,5 kg: Teppei Tsuda vs. Kaito Tsuzuki
    55 kg: Yosuke vs. Ryonosuke Omori

  • ONE Championship: Dangal
    Cały dzień
    15/05/2021

    miejsce: Singapore Indoor Stadium

    start: 13:30 (PL)

    transmisja: TVP Sport, aplikacja TVP Sport, sport.tvp.pl, Fightklub, oficjalny kanał Youtube ONE Championship

16
17
18
19
20
21
  • KoK World GP 2021 in Warszawa
    Cały dzień
    21/05/2021

    miejsce: Centrum Sportu Wilanów

    start:

    relacja: Fightbox, kokfights.tv

    +95 kg: Michał Turyński vs. Reinis Porozovs – o pas
    85 kg: Kamil Ruta vs. Jurijs Orlovs
    70 kg: Robert Rajewski jr vs. Laurentiu Partenie
    77 kg: Jozef Hurak vs. Władimir Hynżu
    55 kg: Barbara Nalepka vs. Ludovica Ciarpaglini

    80 kg: Hubert Dylewski vs. Alan Beroud – wushu sanda
    65 kg: Krzysztof Olszewski vs. Oleg Mosznin
    57 kg: Ilona Wojda vs. Viktoria Docekalova
    71 kg: Przemysław Kierpacz vs. Dmitrij Warec

    Daniel Szott
    Vladislav Shatunskyi
    Tomasz Zamysłowski
    Kacper Glinicki

22
23
  • K-1 World GP 2021 Japan – Tokyo
    Cały dzień
    23/05/2021

    miejsce: Ota Ward General Gymnasium

    start: 8:30 (PL)

    transmisja: Abema.tv (+VPN)

    53 kg: Mao Hashimoto vs. Naoki Omura – ćwierćfinał turnieju o pas
    53 kg: Kazuki Miburo vs. Aoi Noda – ćwierćfinał turnieju o pas
    53 kg: Hinata Matsumoto vs. Yuya Uzawa – ćwierćfinał turnieju o pas
    53 kg: Toma Kuroda vs. Koji Ikeda – ćwierćfinał turnieju o pas
    półfinał turnieju o pas
    półfinał turnieju o pas
    finał turnieju o pas
    45 kg: Mio Tsumura vs. Miyuu Sugawara
    57,5 kg: Tatsuya Tsubakihara vs. Shuhei Kumura
    65 kg: Kenta Hayashi vs. Vitor Tofanelli
    56 kg: Junki Sasaki vs. Rat Eiwasportsgym
    60 kg: MOMOTARO vs. Narufumi Nishimoto
    75 kg: Katsuya Jinbo vs. Aqil Bukhari
    60 kg: Kotaro Shimano vs. Tenma Sano
    57,5 kg: Toma vs. Yusho Kamemoto
    45 kg: MOE vs. Yu
    60 kg: Natsuki Kitamura vs. Haru Furumiya

  • RISE 149
    Cały dzień
    23/05/2021

    miejsce: Korakuen Hall

    start: 10:00 (PL)

    transmisja: Abema.tv

    60 kg: Kazuma vs. Norasin Speciale Gym
    55 kg: Yuki Kyotani vs. Ryoga Terayama
    52 kg: Seina vs. YAYA
    63 kg: Tatsuya Inaishi vs. Takuya Sugimoto
    60 kg: Hyuma Hitachi vs. Shun
    63 kg: Chinaru Higuchi vs. Ryuto Shiokawa
    83 kg: Takuma Konishi vs. Brian

24
25
26
27
28
  • ONE Championship: Empower
    Cały dzień
    28/05/2021

    miejsce: Singapore Indoor Stadium

    start: 13:30 (PL)

    transmisja: TVP Sport, aplikacja TVP Sport, sport.tvp.pl, Fightklub, oficjalny kanał Youtube ONE Championship

    125 lbs: Xiong Jingnan vs. Michelle Nicolini – o pas
    125 lbs: Martine Michieletto vs. Anissa Meksen – KB
    115 lbs: Denice Zamboanga vs. Seo Hee Ham – ćwierćfinał turnieju
    115 lbs: Aliona Rassohyna vs. Stamp Fairtex – ćwierćfinał turnieju
    115 lbs: Itsuki Hirata vs. Alyse Anderson – ćwierćfinał turnieju
    115 lbs: Meng Bo vs. Ritu Phogat – ćwierćfinał turnieju

29
30
  • Krush.125
    Cały dzień
    30/05/2021

    miejsce: Korakuen Hall

    start: 11:00 (PL)

    transmisja: Abema.tv (+VPN)

    65 kg: Daizo Sasaki vs. Jin Hirayama – o pas
    55 kg: Koki vs. Yuto Kuroda
    55 kg: Takaya Ogura vs. Kaito Komaki
    60 kg: Kento Ito vs. Chichiro Nakajima
    57,5 kg: Ryuto vs. Rei Inagaki
    55 kg: Hiroki Mitsui vs. Kaito
    52 kg: Yoshimi vs. Faezeh Weerasakreck
    62,5 kg: Hitoshi Aketo vs. Go Kato
    55 kg: Eruto vs. Kosuke
    54 kg: TOODY NAOMI vs. ARINA

  • RIZIN.29
    Cały dzień
    30/05/2021

    miejsce: Maruzen Intec Arena

    start: 8:00 (PL)

    transmisja: PPV (livenow)

    61 kg: Yuto „Kintaro” Hokamura (13-9-2) vs. Kuya Ito (10-8-1) – runda otwierająca japońskiego GP
    61 kg: Takafumi Otsuka (28-18-1) vs. Hiroki Yamashita (8-8) – runda otwierająca japońskiego GP
    61 kg: Masakazu Imanari (38-19-2) vs. Kenta Takizawa (11-7) – runda otwierająca japońskiego GP
    61 kg: Kazuma Kuramoto (8-1) vs. Alan Yamaniha (17-8-4) – runda otwierająca japońskiego GP
    71 kg: Yusuke Yachi (21-11) vs. Yuki Kawana (16-5-5)
    66 kg: Rikuto „Dark” Shirakawa (9-8-1) vs. Jin Aoi (8-3-1)

    walki kickbokserskie:
    61 kg: finał turnieju
    61 kg: Koji „Kouzi” Tanaka vs. Genji Umeno – półfinał turnieju
    61 kg: Taiju Shiratori vs. Ryo Takahashi – półfinał turnieju
    57 kg: Seiki Ueyama vs. Jyosei Izumi
    63 kg: Yuma Yamahata vs. Kiyoto Takahashi

     

31
Czerwiec
Czerwiec
Czerwiec
Czerwiec
Czerwiec
Czerwiec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here