TOTALbet

Podczas piątkowego eventu ONE Championship: No Surrender ogłoszono dwa kolejne wydarzenia singapurskiego promotora. Wygląda na to, że w kolejnych miesiącach Bangkok będzie domem ONE. Tam tez rozstrzygną się losy przyszłego pretendenta do tytułu w kategorii do 145 funtów.

TOTALbet

Kolejne gale ONE będą miały miejsce 14 i 21 sierpnia i będą nazywały się odpowiednio „No Surrender II” i „No Surrender III”. 28 sierpnia już wcześniej zaplanowany był event „A New Breed”, a jego kontyynuacje odpowiednio 11 i 18 września.

Podczas dwóch następnych eventów odbędzie się czteroosobowy turniej do 145 funtów. Wezmą w nim udział Saemapetch, Rodlek, Sangmanee i Kulabdam. Pierwsi dwaj zmierzą się 14 sierpnia, a dwaj kolejni tydzień później. Wygrany najprawdopodobniej rzuci rękawice urzędującemu mistrzowi MT Nong-O.

< 2021 >
Październik
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
Nd
wrzesień
wrzesień
wrzesień
wrzesień
1
  • HFO: Solpark II
    Cały dzień
    01/10/2021

    miejsce: Solpark

    start: 20:00 (karta główna – TVP Sport i sport.tvp.pl) / 18:20 – karta wstępna (sport.tvp.pl)

    transmisja: TVP Sport

    Pojedynek o pas mistrza HFO:
    70 kg: Radoń/Kosiarski vs Białas/Michnevicius

    Karta główna:
    91 kg: Mateusz Kopeć (Jenel Fight Club) vs Karol Łasiewicki (Ostrołęka Fight Academy)
    60 kg: Szymon Obroślak (Legia Fight Club) vs Genaro Larotonda (Hemmers Gym/Holandia)
    75 kg: Emil Chorążewicz (Knockout Gym Bielany) vs Tomasz Przybylski (Kick-Boxing Club Poprawa)

    Półfinały turnieju o pas mistrza HFO:
    70 kg: Patryk Radoń (ŁKS Boks Łódź) vs Rafał Kosiarski (Hunter Gym Bydgoszcz)
    70 kg: Mateusz Białas (KO Gym Wrocław) vs Deividas Michnevicius (Sparta Gym Wilno)

    Karta wstępna:
    77 kg: Marcelian Kucharski (HALNY Nowy Sącz) vs Adrian Gwadera (Gladiators Bełchatów)
    65 kg: Dariusz Fedor (Fight Point Biała Podlaska) vs Michał Krupa (Fight Gym Lublin)
    81 kg: Dawid Uzarczyk (Gladiators Bełchatów) vs Norbert Muszyński (KO Bloodline Nysa)
    67 kg: Artur Setlak (Spartan Jasło) vs Sylwester Piętakiewicz (Tom Center Piotrków Trybunalski)

2
  • RIZIN Landmark vol.01
    Cały dzień
    02/10/2021

    miejsce:

    start: 12:00 (PL)

    transmisja: U-NEXT (PPV)

    walki MMA:
    68 kg: Mikuru Asakura vs. Kyohei Hagiwara
    71 kg: Hiroaki Suzuki vs. Keisuke Okuda
    61 kg: Masakazu Imanari vs. Takeshi “Kanten” Kasugai
    61 kg: Shooto Watanabe vs. Nobutaka Naito

  • MFC 19
    Cały dzień
    02/10/2021

    miejsce: Hala CRS

    start: 19:00

    transmisja: Fightbox

    85 kg: Bartosz Muszyński vs. Matej Kozubovsky – o pas MFC
    86 kg: Kacper Frątczak vs. Rafał Kamiński – o pas MP PZKB
    77 kg: Bernard Plavec vs. Łukasz Rambalski
    60 kg: Michał Gołębiowski vs. Wojciech Urbanowicz
    63,5 kg: Rastislav Klimacek vs. Dominik Tomica
    66 kg: Maciej Zembik vs. Krzysztof Górski
    81 kg: Wiktor Waszczuk vs. Dominik Cinal
    77 kg: Jakub Rymarowicz vs. Bartosz Wiktorski

    74 kg: Adrian Tomala vs. Adrian Wadas – pro-am (3×2 min)
    63,5 kg: Dawid Gąsiorek vs. Łukasz Kielaszewski – pro-am (3×2 min)
    76 kg: Emil Operchał vs. Łukasz Gulcz – pro-am (3×2 min)

  • KoK 84 World Series in Vilnius
    Cały dzień
    02/10/2021

    miejsce: Avia Solutions Group Arena

    start: 18:00 (PL)

    transmisja: kokfights.tv, Prime Fight TV

    77 kg: Vitoldas Jagelo vs. Zygimantas Ramaska – MMA
    71 kg: Henrikas Viksraitis vs. Marek Pelcis – o pas
    67 kg: Matas Pultarazinskas vs. Vitas Karosas – o pas tymczasowy
    69 kg: Nauris Lukosiunas vs. Finn Larson
    73 kg: Mindaugas Narauskas vs. Christiano Silva
    77 kg: Raimondas Avlasevicius vs. Władimir Hynżu
    68 kg: Aurimas Krukauskas vs. Osvald Fedorovic

    73 kg: Jan Naus vs. Oleksii Mykhailo
    Naglis Kanisauskas vs. Dariusz Rutkiewicz
    71 kg: Gustas Dimsa vs. Vladislav Shatunskyi
    65 kg: Oleg Moshnin vs. Samuelis Sorochovas

3
4
5
6
7
8
  • South Battle: Fight Night
    Cały dzień
    08/10/2021

    miejsce: Dworek Koncki

    start: 19:00

    transmisja: https://www.youtube.com/watch?v=ynQi8DkE2cY

    Rafał Dudek vs. Antonio Jeremy
    Oskar Cionek vs. Patryk Szczerba (pro-am)
    Piotr Tomalski vs. Mateusz Łukasik
    Bartosz Hassa vs. Dominik Matusz
    Daniel Majka vs. Szymon Dyl
    Bartek Frączek vs. Marcin Bojarun
    Marcin Stopka vs. Dariusz Rutkiewicz
    Mateusz Wąsowski vs. Piotr Urzędowski (pro-am)
    Maciej Korzym

9
10
11
12
13
14
15
16
  • KoK 94 World Championship in Tallinn
    04:30
    16/10/2021

    miejsce: Tondiraba Ice Arena

    start: 17:00 (PL)

    transmisja: Fightbox, kokfights.tv, Prime Fight TV

    77 kg: Hendrik Themas vs. Chico Kwasi – o tymczasowy pas
    60 kg: finał turnieju
    73 kg: Ott Remmer vs. Dmitrij Varec
    71 kg: Mohammed Shushan vs. Jevgeni Ravlusevits
    60 kg: półfinał turnieju
    60 kg: półfinał turnieju
    uczestniczki turnieju:
    Ilona Wojda
    Sigrid Kapanen
    Astrid Johanna Grents
    Ludovica Ciarpaglini

    85 kg: Aleksey Larin vs. Vladimir Hynzhu
    77 kg: Sergei Strinza vs. Edvinas Bubelis – MMA
    63 kg: Karl-Margus Haud vs. Oleg Moshnin
    60 kg: Siim Viljus vs. Stanislav Teniugin

17
18
19
20
21
22
23
  • Enfusion 103
    Cały dzień
    23/10/2021

    miejsce: Uni-Halle

    start: 20:00 – Enfusion Talents, 21:45 – karta główna

    transmisja: Fightbox, Fightklub – Enfusion Talents, TVP Sport/sport.tvp.pl – karta główna

    70 kg: Youssef El Haji vs. Mohammed Boutasaa
    95 kg: Jermaine Puljhun vs. Dominik Santl
    77 kg: Bilal Loukili vs. Robin Cirić
    66 kg: Erica Bjornestad vs. Christina Breuer – o pas
    66 kg: Rhydel Vogelenzang vs. Andrej Bruhl
    Enfusion Talents:
    84 kg: Samir Kasrioui vs. Juri De Sousa
    93 kg: Youness Benmalek vs. Andre Langen
    70 kg: Mohamed Amine vs. Daychemar Coeriel
    61 kg: Ilias Baniss vs. Rocco La Rosa
    95 kg: Lukas Achtenberg vs. Peter Verhaegh

  • Glory 79/Collision 3
    Cały dzień
    23/10/2021

    miejsce: GelreDome

    start: 18:00 – karta wstępna/20:00 – karta główna

    transmisja: PPV – karta główna / karta wstępna – free – https://app.gloryfightfightfight.com/

    *MAXIMO SUAREZA ZASTĄPIŁ SAMUEL DBILI

24
  • RIZIN.31
    Cały dzień
    24/10/2021

    miejsce: PIA Arena MM

    start: 7:00 (PL)

    transmisja: PPV (live-now.com)

    51 kg: Ryuya Okuwaki vs. Ryuto Oinuma
    53,5 kg: Yoshinari Nadaka vs. Naoki Ishikawa

    walki MMA:
    66 kg: Yutaka Saito (20-4-2) vs. Juntaro Ushiku (19-8-1) – o pas wagi piórkowej
    49 kg: Kanna Asakura (18-5) vs. Saori Oshima (6-2)
    57 kg: Yusaku Nakamura (16-8-1) vs. Yuki Ito (8-2)
    66 kg: Daisuke Nakamura (30-20-1) vs. Suguru Nii (12-10)
    66 kg: Masanori Kanehara (27-14-5) vs. Takahiro Ashida (24-10)
    71 kg: Daichi Abe (9-4) vs. Akira Okada (15-8-4)
    66 kg: Rikuto „Dark” Shirakawa (10-8-1) vs. Takuya Yamamoto (7-1-1)
    57 kg: Seiichiro Ito (13-4-2) vs. Kunta Hashimoto (7-1)

     

  • Enfusion Cage Events 07
    Cały dzień
    24/10/2021

    miejsce: Uni-Halle

    start: 20:00 – karta wstępna, 21:45 – karta główna

    transmisja: Fightbox, Fightklub (cała gala)

    84 kg: Miles Simson vs. Kevin van Heeckeren – o pas
    77 kg: John Kallenbach vs. Kevin Hessling – o pas
    +93 kg: Andre Schmeling vs. Lazar Todev – o pas
    61 kg: Fabrizio Conti vs. Ilias El Hajoui
    61 kg: Spyridon Mitselos vs. Matthew Daalman – o pas
    karta wstępna:
    70 kg: Paul Magureanu vs. Seif Harnafi
    70 kg: Ahmad Chikhmousa vs. Artur Scherer
    70 kg: Christopher Hopp vs. Genggard Atsharia – MT
    61 kg: Wendy Broux vs. Viktorija Molcanova – o pas
    52 kg: Titziana Olma vs. Lorena Klijn

25
26
27
28
29
  • ONE Championship: NextGen
    Cały dzień
    29/10/2021

    miejsce: Singapore Indoor Stadium

    start: 14:30 (PL)

    transmisja: Fightklub, TVP Sport, aplikacja i strona sport.tvp.pl, oficjalny kanał Youtube ONE

    225 lbs: Roman Kryklia vs. Murat Aygun – o pas KB
    225 lbs: Beybulat Isaev vs. Bogdan Stoica – KB

    pozostałe:
    115 lbs: Stamp Fairtex vs. Julie Mezabarba – półfinał turnieju
    115 lbs: Ritu Phogat vs. Itsuki Hirata – półfinał turnieju
    265 lbs: Kirill Grishenko vs. Dustin Joynson
    125 lbs: Miao Li Tao vs. Jeremy Miado

30
31

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here