TOTALbet

W sobotę, 26 czerwca w podkrakowskich Niepołomicach odbędzie się 22. gala organizacji FighTTime. Promotor Arkadiusz Małek zaserwuje nam 11 walk w formule K-1 i Muay Thai. O walce Zembik vs Krupa już pisaliśmy, a teraz czas na walkę wieczoru. W pojedynku o pas zawodowej mistrzyni Polski ISKA zobaczymy Niepołomiczankę, Magdalenę Kasprzyk, która spotka się ze Słowaczką, Lenką Skundovą z Victory Gym Trencin

TOTALbet

Przeciwniczka Magdy Kasprzyk miała już możliwość walczyć na gali FighTTime. Podczas jubileuszowej, 20. edycji pokonała reprezentującą Akademię Muay Thai Kielce, Magdalenę Śluszarz. Słowaczka jest zawodniczką Muay Thai z sukcesami na koncie. Zaledwie 19-letnia fighterka ma już w swoim dorobku min. mistrzostwo Słowackiej Ligi Muay Thai w wadze do 57 kg, które zdobyła w zeszłym roku w Bańskiej Bystrzycy. Dodatkowo jest główną sparingpartnerką słowackiej zawodniczki Bellatora, Moniki Chochlikovej.

Wychowanka wspomnianego Arkadiusza Małka powraca do rywalizacji zawodowej po pokonaniu Ines Calado na Night of Champions 10 w Szczytnej. W stawce wspomnianej walki był pas kłodzkiej organizacji. Polka rozprawiła się z reprezentantką Portugalii zwyciężając jednogłośną decyzją sędziów. Wcześniej walczyła na FighTTime 20, na której wywalczyła pas lokalnej organizacji pokonując przez decyzję sędziów Katarzynę Wikierak z tarnowskiego Thai Gymu. Kasprzyk jest już doświadczoną zawodniczką jeśli chodzi o starty na galach. Walczyła min. na Ladies Fight Night 4, na której pokonała Monikę Porażyńską. W zeszłym roku doszło do rewanżu między obiema zawodniczkami na gali Time of Masters i po raz drugi lepsza okazała się zawodniczka trenująca w Niepołomicach. W 2018 roku podopieczna Arkadiusza Małka zaliczyła również walkę o tytuł mistrzyni Europy K-1 federacji ISKA w formule półzawodowej. Pojedynek jednak nie przypominał starć półzawodowych w Polsce, bowiem fighterki nie miały na sobie ochraniaczy, a jedynie rundy skrócono do dwóch minut. Starcie w niemieckim Bernhausem z reprezentującą Thaibulls Heilbronn, Ayliną Engel Polka przegrała na punkty. W 2019 roku dodatkowo wywalczyła brązowy medal na mistrzostwach świata organizacji K-1 Global.

Poniżej pełna rozpiska gali, która odbędzie się tradycyjnie w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach.

Walka wieczoru:
Pojedynek o pas zawodowej mistrzyni Polski ISKA

54 kg: Kasprzyk Magdalena (Target MT) vs Lenka Skundova (Victory Gym Trencin/ Słowacja)

Pozostałe walki [formuła pro-am]:
65 kg: Michał Krupa (Fight Gym) vs Maciej Zembik (Żarski Klub Sportów Walki)
81 kg: Jeremiasz Dunaj (Gymnazion Sosnowiec) vs Bartosz Guz (Fight Gym) – Muay Thai
+91 kg: Łukasz Cichy (Traget MT) vs Mateusz Buliński (Gymnazion Sosnowiec)
75 kg: Adam Wilewski (Gymnazion Sosnowiec) vs Tomasz Małszycki (KO Bloodline Gym Nysa) – Muay Thai
71 kg: Oskar Jabłoński (AMT Kielce) vs Piotr Szczepanek (Thai Gym Tarnów) – Muay Thai
65 kg: Kamil Boroń (AMT Kielce) vs Kamil Stanoch (Thai Gym Tarnów) – Muay Thai
67 kg: Radosław Dzięgiel (Target MT) vs Filip Tonski (Thai Gym Tarnów)
81 kg: Norbert Muszyński (KO Bloodline Gym Nysa) vs Sławek Piech (Baca K-1 Gdów)
55 kg: Daniel Siedlarski (Gymnazion Sosnowiec) vs TBA – Muay Thai
50 kg: Jakub Marcinkiewicz (Target MT) vs TBA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here