TOTALbet

Arkadiusz Wrzosek nie wystąpi na gali Glory 76, która odbędzie się 7 listopada w Holandii. Polskiego zawodnika miał pierwotnie zastąpić Jahwar Wilnis, ale 14 paźdznierka ogłoszono, że Wilnis także nie będzie w stanie wystąpić i w jego miejsce w turnieju pojawi się nowy nabytek Glory Massinissa Hamaili. Fancuz zmierzy się w półfinale z Levim Rigtersem.

TOTALbet

Walką wieczoru gali Glory 76 będzie pojedynek Bard Hari vs Benjamin Adegbui. Hari wejdzie do ringu Glory po raz pierwszy od grudnia 2019 roku, kiedy wystąpił na Collision 2 na oczach 31 tysięcy widzów zgromadzanych na stadionie i milionów przed telewizorami na całym świecie. Hari musiał wtedy ponownie uznać wyższość Rico Verehoevena, którego wcześniej posyłał na deski dwukrotnie. W trzeciej rundzie, próbując wykończyć ranionego mistrza Hari doznał kontuzji stawu skokowego.

Opnie: “Past-prime Badr” vs “Najnudniejszy mistrz Rico” walką dekady w światowym K-1 – dlaczego?

Na gali Glory 76 Marokańczyk zmierzy się z dwukrotnym pretendentem do pasa mistrzowskiego, zwycięzcą trzech turniejów, Benjaminem Adegbuim. Rumuński zawodnik jest obecnie #2 w rankingu wagi ciężkiej organizacji.

Co-main eventem najbliższej gali Glory będzie pojedynek mistrzowski pomiędzy Cedricem Doumbe i Murtelem Groenhartem. Groenhart jest tymczasowym mistrzem w wadze do 77 kg, a Doumbe pełnoprawnym. Pojedynek Groenhart vs Doumbe na gali Glory 76 będzie ich trzecim spotkaniem w ringu i jak do tej pory jest 1-1 w wygranych. Zwycięzca walki odejdzie nie tylko z pasem mistrzowskim ale także ze zwycięstwem w trylogii.

Gala Glory 76 odbędzie się w studio telewizyjnym i będzie zamknięta dla publiczności. Od grudnia 2019 gale Glory można oglądać na żywo na antenie TVP Sport.

  • HW: Badr Hari (Maroko) vs Benjamin Adegbuyi (Rumunia) 
  • HW: Finał turnieju
  • -77 kg walka o pas mistrzowski: Cédric Doumbé (Francja) (C) vs Murthel Groenhart (Niderlandy) (iC) 
  • HW #2 półfinał: Antonio Plazibat (Chorwacja) vs Nordine Mahieddine (Francja)
  • HW #1 półfinał: Massinissa Hamaili (Francja) vs Levi Rigters (Niderlandy)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here