TOTALbet

Glory ogłosiło dziś, że gala z numerem 76 odbędzie się 7 listopada, a walkę wieczoru tego długo wyczekiwanego wydarzenia będzie pojedynek Badra Hariego z Benjaminem Adegbuim. Co-main eventem będzie starcie Cedrica Doumbe z Murthelem Groenhartem. Jak udało nam się ustalić na gali wystąpi także Arkadiusz Wrzosek.

TOTALbet

Badr Hari wejdzie do ringu Glory po raz pierwszy od grudnia 2019 roku, kiedy wystąpił na Collision 2 na oczach 31 tysięcy widzów zgromadzanych na stadionie i milionów przed telewizorami na całym świecie. Hari musiał wtedy ponownie uznać wyższość Rico Verehoevena, którego wcześniej posyłał na deski dwukrotnie. W trzeciej rundzie, próbując wykończyć ranionego mistrza Hari doznał kontuzji stawu skokowego.

Opnie: “Past-prime Badr” vs “Najnudniejszy mistrz Rico” walką dekady w światowym K-1 – dlaczego?

Na gali Glory 76 Marokańczyk zmierzy się z dwukrotnym pretendentem do pasa mistrzowskiego, zwycięzcą trzech turniejów, Benjaminem Adegbuim. Rumuński zawodnik jest obecnie #2 w rankingu wagi ciężkiej organizacji.

Jeśli już o wadze ciężkiej mówimy to aktualnie na miejscu 6 sklasyfikowany jest Arkadiusz Wrzosek, który przed zmianą daty gal z numerami 76 i 77 miał na jednej z nich zmierzyć się z Antonio Plazibatem. Z informacji jakie do nas dotarły Polak wystąpi na gali z numerem 76 ale ostatecznie zmierzy się z innym rywalem niż Chorwat.

Być może Arek Wrzosek zmierzy się z jednym z niedawno zakontraktowanych zawodników wagi ciężkiej: Levim Rigtersem lub Raulem Catinasem. Szczególnie interesujące wydaje się potencjalne starcie z byłym mistrze Enfusion Levim Rigtersem,bo zawodników łączy nie tylko posiadanie pasów innych federacji, ale też podobny wiek i wzrost.

Co-main eventem najbliższej gali Glory będzie pojedynek mistrzowski pomiędzy Cedricem Doumbe i Murtelem Groenhartem. Groenhart jest tymczasowym mistrzem w wadze do 77 kg, a Doumbe pełnoprawnym. Pojedynek Groenhart vs Doumbe na gali GLory 76 będzie ich trzecim spotkaniem w ringu i jak do tej pory jest 1-1 w wygranych. Zwycięzca walki odejdzie nie tylko z pasem mistrzowskim ale także ze zwycięstwem w trylogii.

Gala Glory 76 odbędzie się w studio telewizyjnym i będzie zamknięta dla publiczności. Od grudnia 2019 gale Glory można oglądać na żywo na antenie TVP Sport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here