Kalendarz imprez

    0
    23698
    < 2020 >
    Październik
    Pn
    Wt
    Śr
    Czw
    Pt
    So
    Nd
    Wrzesień
    Wrzesień
    Wrzesień
    1
    2
    3
    • FEN 30: Lotos Fight Night
      Cały dzień
      03/10/2020

      miejsce: Hala Orbita

      start: 18:30

      transmisja: Polsat Sport Fight, Ipla.tv – całość

      Super Polsat, Polsat Sport Extra – karta główna (od 20:00)

      walki K-1 rules:

      77 kg: Wojciech Wierzbicki vs. Dominik Zadora – o pas K-1
      +95 kg: Michał Turyński vs. Cyril Cereyon
      52 kg: Barbara Nalepka vs. Hanna Gujwan

    • MFC 18
      Cały dzień
      03/10/2020

      miejsce: Hala CRS

      Start: 19:00 (całość)/20:00 (część telewizyjna)

      transmisja: Fightbox

      Karta główna (od 20:00):
      84 kg: Kacper Frątczak vs. Przemysław Binienda – o pas MFC (5×3 min)
      72 kg: Kacper Muszyński vs. Jan Sindelar
      65 kg: Maciej Zembik vs. Krzysztof Olszewski
      60 kg: Michał Gołębiowski vs. Esmathulla Aref – o pas międzynarodowego MP K-1 ISKA
      63,5 kg: Przemysław Kacieja vs. Denis Hnidek – o pas międzynarodowego MP K-1 PZKB
      60 kg: Emilia Czerwińska vs. Lucia Cmarova
      81 kg: Michał Niemiero vs. Jakub Szymanowski
      81 kg: Grzegorz Czerny vs. Krystian Rosa

      Undercard (od 19:00):
      74 kg: Jakub Kiesiak vs. Olek Pavlak
      77 kg: Błażej Bahar vs. Jakub Rymarowicz
      75 kg: Dionizy Warszczuk vs. Hubert Marcisz (3×2 min)

       

    • Enfusion 98
      Cały dzień
      03/10/2020

      miejsce: Alkmaar

      start: 19:00 karta przedwstępna, 20:00 Enfusion Talents, 21:45 karta główna

      transmisja: TVP Sport – karta główna

      Facebook PPV, sport.tvp.pl/aplikacja TVP Sport – całość

    4
    5
    6
    7
    8
    9
    • Enfusion Cage Events 04
      Cały dzień
      09/10/2020

      miejsce: Alkmaar

      start: 19:00 – karta przedwstępna, 20:00 – ECE MMA, 21:45 – karta główna

      transmisja: Facebook PPV – ECE MMA i karta główna

      Fightklub – karta główna

      ZAKTUALIZOWANA ROZPISKA KARTY GŁÓWNEJ:

      70 kg: Anouar Lahmaj vs. Milan Pales – o pas ECE xtreme standup 
      66 kg: Youssef El Haji vs. Juan Javier Barragan – o pas ECE xtreme standup
      77 kg: Rodrigo Mineiro vs. Kevin Hessling – o pas ECE xtreme standup 
      84 kg: Kevin van Keeckeren vs. Jeroen van Diemen – o pas ECE xtreme standup
      77 kg: Chequina Nosa Pedro vs. Nicky Ritfeld (MMA)

    • ONE Championship: Reign of Dynasties
      Cały dzień
      09/10/2020

      Miejsce: Singapur

      start: 14:30 (PL)

      Transmisja – aplikacja TVP Sport, sport.tvp.pl, Fightklub, oficjalny kanał Youtube ONE Championship

      • Sam-A Gaiyanghadao vs. Josh Tonna (ONE Strawweight Muay Thai World Title)
      • Aleksi Toivonen vs. Reece McLaren (mixed martial arts – flyweight)
      • Amir Khan vs. Rahul Raju (mixed martial arts – lightweight)
      • Eko Roni Saputra vs. Murugan Silvarajoo (mixed martial arts – catch weight of 63.5 kilograms)
      • Dejdamrong Sor Amnuaysirichoke vs. Hexigetu (mixed martial arts – strawweight)
      • Roshan Mainam vs. Liu Peng Shuai (mixed martial arts – flyweight)
    10
    • KOK World Series in Tallinn
      Cały dzień
      10/10/2020

      miejsce: Tondiraba Ice Hall

      start: 19:00 (PL)

      transmisja: Fightbox, kokfights.tv

      77 kg: finał turnieju
      75 kg: Mirko Moisar vs. Artem Liaszewycz – boks (6×3 min)
      77 kg: Ott Remmer vs. Arnas Valiukaitis – półfinał turnieju (3×3 min)
      77 kg: Niko Korventaus vs. Sergej Makejev – półfinał turnieju (3×3 min)
      85 kg: Osuju James vs. Jvgeni Ravlusevits – boks (3×2 min)

      65 kg: Sigrid Kapanen vs. Miina Sirkeoja (3×3 min)
      77 kg: Ilja Stepanov vs. Serge Strinza – MMA (2×4 min)
      63 kg: Karl-Margus Haud vs. Rainer Valin (3×2 min)
      67 kg: Aleksandr Solovjov vs. Konstantin Uskov (3×2 min)
      60 kg: David Irhin vs. Ilja Stepanov (3×2 min)

    11
    • RISE Dead or Alive 2020 in Yokohama
      Cały dzień
      11/10/2020

      miejsce: PIA Arena MM

      start: 8:00 (PL)

      transmisja: FITE.TV

      63 kg: finał turnieju
      70 kg: “Black Panther” Beynoah vs. Hirokatsu Miyagi
      70 kg: Kaito Ono vs. Tsukuru Midorikawa
      48 kg: Erika vs. Hinata Terayama – ćwierćfinał turnieju
      48 kg: Koto Hiraoka vs. Hitomi “sasori” Nagai – ćwierćfinał turnieju
      48 kg: Momoka Mandokoro vs. Moe Okura – ćwierćfinał turnieju
      48 kg: Ayaka vs. Momi Furuta – ćwierćfinał turnieju
      63 kg: Kento Haraguchi vs. Renta Nishioka – półfinał turnieju
      63 kg: Taiju Shiratori vs. Naoki Tanaka – półfinał turnieju
      63 kg: Hideki vs. Tomohiro Kitai – walka rezerwowa turnieju
      48 kg: MISAKI vs. Airina Kobayashi – walka rezerwowa turnieju
      55 kg: Atsumu vs. Kiri Matsutani
      65 kg: Yusuke Mizouchi vs. Yoshimichi Matsumoto
      63 kg: KENTA vs. Akira Tatsu
      60 kg: Kazuhiro Matsuyama vs. Shota Okuhira

    12
    13
    14
    15
    16
    17
    • Enfusion 99
      Cały dzień
      17/10/2020

      miejsce: Uni-Halle

      start: 21:45 (karta główna)

      transmisja: TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport, Fightbox (karta główna)

      Facebook PPV/FITE.tv, Fightbox (całość)

      ZAKTUALIZOWANA KARTA GŁÓWNA:

      69 kg: Mohamed Boutasaa vs. Angelo Volpe
      70 kg: finał turnieju o pas International Fight Promotion/Enfusion Germany: Seif Harnafi/Besmir Helshani vs. Christian Wunn/Amier Abdulahad
      61 kg: Sarel de Jong vs. Marika Pagliaroli
      72,5 kg: Marvin Monteiro vs. Philipp Hafeli
      90 kg: Dominik Santl vs. Anwar Dira

    • Krush.118
      Cały dzień
      17/10/2020

      miejsce: Korakuen Hall

      start: 11:00 (PL)

      transmisja: Abema TV (+VPN)

      65 kg: Daizo Sasaki vs. Kota Nakano – o pas
      60 kg: Hayato Suzuki vs. Atsuto Matsumoto
      52 kg: Mahiro vs. Satoko Ozawa
      53 kg: Shuto Hagiwara vs. Daiki Mine – ćwierćfinał turnieju o pas
      53 kg: Kazuki Fujita vs. Mao Hashimoto – ćwierćfinał turnieju o pas
      53 kg: Begin Yoshioka vs. Koji Ikeda – ćwierćfinał turnieju o pas
      53 kg: Kazuma Takuda vs. Touma Kuroda – ćwierćfinał turnieju o pas
      90 kg: Yuki Kudo vs. Sattari Weerasakreck

    18
    19
    20
    21
    22
    23
    • Genesis
      Cały dzień
      23/10/2020

      miejsce: Studio Klubu Wytwórnia

      start: 20:00

      transmisja: kswtv.com

       

      Marcin Różalski vs. Josh Barnett
      Bartosz Batra vs. Michał Królik
      Aleksandra Rola vs. Monika Porażyńska
      Gracjan Szadziński vs. Jan Siroky
      Rafał Kijańczuk vs. Marcin Wasilewski
      Denis Makowski vs. Damian Szmigielski
      Vaso Bakocevic vs. Dariusz Rutkiewicz

    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
    Listopad