TOTALbet

Szef organizacji Bare Knuckle Fighting Championship, David Feldman aktywnie prowadzi konto na Youtube. Do swojego ostatniego talk show zaprosił mistrza WLC i ambasadora lethwei, Dave’a Leduca. Według słów Amerykanina, kanadyjski mistrz boksu birmańskiego może niebawem walczyć w BKFC, ponieważ organizacja jest w trakcie kupowania marki WLC.

TOTALbet

Organizacja WLC to najpopularniejsza grupa zajmująca się promowaniem boksu birmańskiego na świecie. Ze względu na wojnę domową, jaka ogarnęła Mynmar organizacja nie promuje już swoich wydarzeń. W związku z nieznaną przyszłością organizacji, Feldman złożył właścicielom spółki propozycję odkupienia udziałów. Według słów samego zainteresowanego, rozmowy trwają i mogą zakończyć się fuzją obu organizacji.

Wspomnianego newsa Feldman zdradził przy okazji rozmowy z Davem Ledukiem, mistrzem WLC i jedną z największych gwiazd boksu birmańskiego na świecie. Amerykański promotor zapytał wprost pochodzącego z Kanady wojownika, kiedy zamierza postawić nogę w ringu BKFC. Właśnie po tym pytaniu Feldman zdradził negocjacje biznesowe z marką WLC.

Najbliższa gala BKFC 18 odbędzie się 26 czerwca, a zobaczymy na niej dobrze znanych z fenomenalnych nokautów fighterów: Luisa Palomino, Hectora Lombarda czy Uly Diaza. Transmisja w Polsce na kanale Fightklub.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here