TOTALbet

King of Kings oficjalnie ogłosiło pierwszą wersję rozpiski na galę, która odbędzie się 28 lutego na Litwie. Nie zabrakło oczywiście na niej licznej reprezentacji warszawskiej Garudy.

TOTALbet

Większość pojedynków jest ogłoszonych, ale pary mogą się jeszcze zmienić.

Czołowy fajter KoK do 60 kg Oleg Mosznin pójdzie wagę wyżej, aby zmierzyć się z tymczasowym mistrzem wagi do 65 kg Matasem Pultarazinskasem. Litwin pas zdobył w grudniu pokonując po dobrej, twardej walce Łukasza Łęczyckiego. Oleg jest natomiast niepokonany w niedługiej zawodowej karierze. W KoK zanotował dwa remisy z Dovydasem Levickisem oraz wygrał z Samuelisem Sorochovasem.

Łukasz Łęczycki po grudniowym pojedynku o pas, zmierzy się z Vitasem Karosasem, który we wrześniu w Wilnie zdeklasował niemieckiego karatekę Mehdiego Ebadiego. Wcześniej natomiast młody Litwin m.in pokonał dyskusyjną decyzją Filipa Rządka.

Po występie kilka miesięcy temu na Thai Battle Championship, tym razem Ilona Wojda po raz drugi pokaże się na gali KoK. Za pierwszym razem, w Rydze, podopieczna Dmitrija Kartela wygrała w półzawodowej konfrontacji z Ekateriną Melikhovą. Latem miała być zestawiona z Karoliną Paulaske, ale rywalka wypadła z walki. Teraz organizacja podejmuje drugą próbę.

Na gali zadebiutuje trenujący na warszawskim Grochowie Wołodymyr Hynżu, który ma bić się z Dominykasem Dirkstysem, zaprawionym w bojach rosłym fajterem MT.

Awizowany jest również rewanż Daniela Szotta z Mindaugasem Narauskasem, ale według naszych informacji „DJ Troll” rywalizować ma z Arminem Riedlem z hamburskiego Ares Gym.

Rywala nie ma jeszcze zapowiadany wcześniej Denis Makowski. Walczyć ma też niewidziany w ringu od maja 2019 Dariusz Skoczek.

Z innych nazwisk warto nadmienić o konfrontacji twardo i efektownie walczącego Danasa Antanaviciusa z mistrzem WAK-1F, Aleksandrem Cerkesovem. Na ringu zaprezentują się też mistrz MMA Bushido Osvaldas Fedorovic, Vitoldas Jagelo, Erikas Golubovskis, czy Lukas Banevicius.

ROZPISKA I INFORMACJE O GALI KOK CLASSIC 5

Galę będzie można zobaczyć 28 lutego w Fightboksie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here